O nas

Witaj w świecie magicznych dekoracji!

Przez ponad 10 lat pracowałam w kilku korporacjach, aż w końcu postanowiłam zacząć robić to, co kocham i co od dawna jest moją pasją. Tworząc dla Was dekoracje nie czuje, że jestem w pracy, a każda realizacja to dla mnie wyzwanie, do którego podchodzę z niezwykłą starannością i uwagą. Musi być pięknie, perfekcyjnie i profesjonalnie – zawsze!

Od 2021 mam przyjemność tworzyć wyjątkowe dekoracje balonowe. Dekorujemy urodziny, chrzest, baby shower czy eventy firmowe. Wykonaliśmy setki zleceń, w każde zamówienie angażujemy się w 100% i nie bierzemy ilości zamówień ponad nasze barki. U nas liczy się JAKOŚĆ, a nie jakoś 🙂 Możemy z dumą twierdzić, że otrzymaliśmy dziesiątki pozytywnych feedbacków od naszych Klientów, a opinia na google to 4,9 gwiazdki.

Nie ważne czy decydujesz się na mały bukiet balonowy czy dużą aranżacje swojego przyjęcia – każde zamówienie jest przez nas tak samo szczegółowo analizowane  i zasługuje na wyjątkową oprawę, aby zapewnić Ci 100% satysfakcji i zadowolenia z naszej usługi.

Eventy firmowe, otwarcie salonu czy sklepu to doskonała okazja aby zwrócić uwagę przechodniów, przyciągnąć uwagę i pozytywnie zaskoczyć swoich Klientów czy Pracowników. Dekoracje balonowe stanowią idealną bazę pod materiał do publikacji w social mediach.

Cały czas jesteśmy na bieżąco z aktualnymi trendami dekoratorskimi, nieustannie jeździmy na szkolenia poznając różne techniki pracy i rozwiązania. Zazwyczaj staramy się odbyć 2-3 szkolenia w roku. Nasze podejście i zaangażowanie gwarantuje wykonanie dekoracji na najwyższych poziomie – zarówno estetycznym jak i technicznym.

Balony i dekoracje to nasza pasja oraz sposób na życie. Dlatego starannie kompletujemy materiały, na których pracujemy – sprowadzamy je z USA, Anglii, Turcji, Włoch czy Belgii.

Wszystkie są przez nas wyselekcjonowane i testowane tak aby zapewnić Ci jak najwyższą jakość.